Regulamin

Regulamin serwisu https://towork.pl Dzień dobry! Serwis https://towork.pl został stworzony z myślą o osobach, które poszukują pracy za granicą, w szczególności w Holandii. W serwisie znajdują się oferty pracy, na które możesz aplikować bezpośrednio za pośrednictwem dedykowanych formularzy. Korzystając z formularza kontaktowego, możesz również powierzyć nam poszukiwanie dla Ciebie możliwości zatrudnienia. W takiej sytuacji, gdy znajdziemy dla Ciebie potencjalną ofertę pracy, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów dalszego postępowania. Administratorem serwisu jest Mateusz Gołuch, Jasnoty 1, 34-300 Leśna. W sprawach związanych z funkcjonowaniem serwisu możesz kontaktować się pod adresem: biuro@towork.pl Poniżej znajdziesz zasady korzystania z serwisu oraz przetwarzania danych osobowych i wykorzystywania plików cookies w związku z korzystaniem z serwisu.
1: Zasady ogólne
 1. Zawartość serwisu dostępna jest nieodpłatnie dla wszystkich użytkowników Internetu.
 2. Przeglądanie zawartości serwisu wymaga posiadania urządzenia zapewniającego połączenie z Internetem i możliwość przeglądania stron internetowych.
 3. Zakazane jest przesyłanie za pośrednictwem formularzy dostępnych w serwisie treści o charakterze bezprawnym.
 4. Możesz przeglądać zawartość serwisu anonimowo, tj. bez konieczności podawania swoich danych osobowych, ale jeżeli chcesz aplikować o pracę lub po prostu skontaktować się z nami, musisz podać w formularzu swoje dane osobowe.
 5. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego podejmujemy środki techniczne i organizacyjne odpowiednie do stopnia zagrożenia bezpieczeństwa świadczonych usług, w szczególności środki służące zapobieganiu pozyskiwania i modyfikacji danych osobowych przez osoby nieuprawnione.
 6. Podejmujemy działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego funkcjonowania serwisu. Jeżeli stwierdzisz jakieś nieprawidłowości lub przerwy w funkcjonowaniu serwisu, napisz do nas na adres : biuro@towork.pl
2: Oferty pracy
 1. W serwisie publikowane są oferty pracy pracodawców zagranicznych.
 2. Jeżeli chcesz zgłosić swoją kandydaturę, prześlij formularz aplikacyjny, podając wymagane dane i załączając wymagane dokumenty.
 3. Jeżeli pozytywnie przejdziesz rekrutację, zostanie zawarta z Tobą umowa o skierowanie do pracy u pracodawcy zagranicznego.
3: Poszukiwanie pracy dla Ciebie
 1. Możesz powierzyć nam poszukiwanie pracy dla Ciebie. W tym celu, prześlij nam swoje dane oraz CV.
 2. Gdy znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy, przedstawimy Ci ją z prośbą o akceptację. W razie akceptacji, przekażemy Twoje dane potencjalnemu pracodawcy.
 3. Jeżeli pozytywnie przejdziesz rekrutację, zostanie zawarta z Tobą umowa o skierowanie do pracy u pracodawcy zagranicznego.
4: Reklamacje
 1. Jeżeli uważasz, że coś poszło nie tak w związku z korzystaniem z serwisu, możesz złożyć reklamację, przesyłając ją na adres biuro@towork.pl
 2. Reklamacja powinna zawierać dane pozwalające na Twoją identyfikację, uzasadnienie reklamacji oraz Twoje żądania związane z reklamacją.
 3. Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji w ciągu 14 dni od doręczenia nam reklamacji, przesyłając odpowiedź na Twój adres e-mail.